Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2020-02-03

Mobilny Internet w Izraelu z kartą SiM Israel

Korzystaj z mobilnego internetu w Izraelu, tak jak w domu. Korzystamy z najlepszej jakość sieci 4G od izraelskiego operatora  „Pelephone” w Izraelu. Dzięki naszej karcie SIM Israel z pakietem danych w Izraelu oszczędzić sobie obaw związanych z opłatami roamingowymi. Ponieważ nasza karta z pakietem danych internetowych SIM Israel jest kartą przedpłaconą. Z karta Prepaid SiM Israel nie można ponieść żadnych dodatkowych kosztów.
Karta SIM Israel jest dostarczana we wszystkich rozmiarach kart (Standard, Micro i Nano SiM ).
Karta SIM pakietem internetu jest zatem kompatybilna ze wszystkimi dostępnymi na rynku urządzeniami wszystkich producentów, takimi jak: iPhone, iPad, tablet, smartfon, laptop lub mobilny router WLAN bez blokady SImlock.
Kolejną zaletą naszej karty SIM z pakietem internetu jest to, że możliwa jest również telefonia VoIP w aplikacjach np. Skype, FaceTime, WhatsApp Call, Facebook lub Hangouts.
Wszystkie inne wstępnie zainstalowane aplikacje na urządzeniu, takie jak: WhatsApp, Facebook, Instagram, Twitter, Mapy Google, aplikacje podróżne i usługa e-mail mogą być nadal używane jak zwykle. Nie musisz w tym celu dokonywać żadnych dalszych ustawień.
Nasza karta SIM z danymi umożliwia również tethering, dzięki czemu możesz skonfigurować mobilny punkt dostępu do Internetu innym urządzeniom końcowym.
Zalety naszej karty SiM Israel:

• 30 GB szybkiego mobilnego internetu w sieci „Pelephone” z najlepszym zasięgiem w Izraelu.

• Przedpłacona karta SIM, czyli pełna kontrola kosztów

• Bez umowy, bez weryfikacji

• Łatwa w użyciu, możliwa samodzielna ponowna aktywacja przez naszą stronę.

• Data aktywacji dowolnie wybierana, aktywacja zostanie przez nas wykonana dla Ciebie

Polecane

pixel